قوانین سایت

توافق نامه خرید از سایت:

1- با توجه به اینکه زحمت زیادی برای تهیه دوره آموزشی سیستم شلیک کاریزما کشیده شده تا بهترین مطالب روز دنیا با بهترین شیوه آموزش داده شود، مجموعه رسانه نیدآلفا، هیچگونه رضایتی ندارد شخص یا اشخاصی، بدون پرداخت کامل مبلغ دوره از آن استفاده کنند، این کار از نظر قانونی خلاف و از نظر شرعی حرام است.

2- شرکت کننده در دوره های آموزشی خودسازی رسانه‌ی نیدآلفا، حق استفاده در بسترهای غیرمجاز ( جذب جنس مخالف با هدفی غیر از ازدواج و شکلدهی رابطه موفق، رابطه های غیرشرعی و غیرعرف، ایجاد رابطه های سمی یکطرفه) را ندارد.

3- شرکت کننده متعهد می شود برای رسیدن به بهترین نتیجه ( جذاب ترین ورژن هر شخص در هر زمان) کُل دوره‌های آموزشی رسانه نیدآلفا را هرروز یکساعت مطالعه، مرور و نوت بردارد. همچنین انجام تمرین هایی که در درون خود دوره قرار داده شده، در جهت رسیدن خودسازی بهتر، واجب است.

4- تمامی دوره های آموزشی دارای پشتیبانی دو ماهه ( از زمان خرید دوره) است. لذا، دانش پژوه، در کمتر از یک ماه با گوش کردن و عمل کردن به توصیه و تمرین های داده شده، استفاده حداکثری از محتواها را ببرد. پس، بعد از دو ماه، پشتیبانی جلسات، قطع می گردد.

5- این دوره، دارای ضمانت بازگشت وجه نود و نه ساله می باشد. در صورت عمل به چهارمورد بالا، اگر دوره ناکارآمد( توصیه هایی خلاف اصول روانشناسی و دینی، محتواهای غیرمفید) بود، بعد از بررسی و پرسش و پاسخ از محتویات دوره با دانش پژوه( جهت اطمینان کافی از دانش پژوه برای پیروی و عمل کردن به اصول دوره) کلیه وجه پرداخت شده توسط شرکت کننده به ایشان عودت خواهد شد.
فلذا با عمل نکردن به توصیه های دوره و نتیجه نگرفتن، ما هیچگونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد.

ورود به سایت

[bbtoo_otp_loginform]